Wyszukiwanie 
 Konto czytelnika 
 Źródła elektroniczne 
 Katalog kartkowy 
 Zapytaj bibliotekarza 
en   
ProsteZaawansowaneLogiczneKatalogi bibliotek poznańskichZaproponuj kupno książki

 Logowanie

Zaloguj się używając numeru karty i hasła. Jeżeli jeszcze nie zmieniałeś hasła, użyj 2 cyfr miesiąca i 2 cyfr dnia swojej daty urodzenia (np. 1130). Czytelnicy zapisani zdalnie po 28.09.2018 wpisują tymczasowy numer karty bibliotecznej i hasło podane przy rejestracji. Hasło można zmienić w zakładce Dane czytelnika. W przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem skontaktuj się z pracownikami Wypożyczalni BU.
Numer karty bibliotecznej / ELS:
Hasło:
 
   Szanowni Czytelnicy

Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem Rektora UAM nr 257/2021/2022 z dnia 6 września 2022 r. zostają wprowadzone zmiany w obowiązującym regulaminie korzystania z systemu biblioteczno-informacyjnego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zmieniony regulamin zacznie obowiązywać 1 października 2022 r., a jego treść dostępna jest pod adresem: http://lib.amu.edu.pl/regulamin-i-oplaty/#regulamin

Jednocześnie Zarządzeniem Dyrektora BUP od 1 października 2022 r. zmieniają się również zasady udostępniania zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej, dostępne na stronie: http://lib.amu.edu.pl/zasady-udostepniania-zbiorow-biblioteki-uniwersyteckiej/

Dyrekcja Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu


Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące możliwości korzystania ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej można znaleźć na stronie Biblioteki. Zasady funkcjonowania pozostałych bibliotek systemu biblioteczno-informacyjnego UAM zamieszczone są na stronach poszczególnych bibliotek.


Aby zapisać się do biblioteki, kliknij "Zaloguj lub zarejestruj" w prawym górnym rogu strony.

Opłatę za założenie konta bibliotecznego (12 zł) możesz uregulować zdalnie za pomocą bankowości elektronicznej (Konto czytelnika, przycisk w zakładce Przegląd lub Blokady) lub stacjonarnie podczas pierwszej wizyty w dowolnej bibliotece UAM.


Logowanie do konta czytelnika

Zaloguj się używając numeru karty i hasła. Jeżeli jeszcze nie zmieniałeś hasła, użyj 2 cyfr miesiąca i 2 cyfr dnia swojej daty urodzenia (np. 1130).
Nowo zapisani czytelnicy wpisują tymczasowy numer karty bibliotecznej i hasło podane przy rejestracji.
Hasło można zmienić w zakładce Dane czytelnika na nowe (max. 20 znaków: litery, cyfry i znaki specjalne).
W przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem skontaktuj się z pracownikami Wypożyczalni BU.


Horizon Information Portal 3.23.1_6655
 Powered by Dynix
© 2001-2013 SirsiDynix All rights reserved.
Biblioteka UAM